Jump to content
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Türkiye geneli ve İstanbul özeli nerede ve ne zaman bit pazarı kuruluyor ? [ Türkiye Geneli İl İl Bit Pazarları ]

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

• İleti 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konudaki En Çok İleti Gönderenler

Bu Konudaki En Çok İleti Gönderenler

Popüler Gönderiler

TRT 2 Eskici 😄      https://www.trt2.com.tr/kultur/eskici    

Bir laptop adaptörü için şöyle bir uğrayayım dedim hem Salıpazarına hem de Harmantepe deki bit pazarına ama aradığım haricinde her şeyi buldum diyebilirim... 😄 Çoğunlukla çer çöp geliyor artık tabii olarak herkesin beklentisi farklı ama ben daha yeni ve daha iyi durumda, çalışır, işe yarar cihazlar gelsin istiyorum... Tuzladaki pazarın durumunu bilmiyorum çünkü orası bana baya uzak geliyor, yorgunluktan ölürüm diye gitmiyorum 🙂 

Tuzla bit pazarı hala kuruluyormuş ( Her pazar günü kuruluyordu eskiden ) 😄 İşte videosu: ( Marmaray ile içmeler durağında inip gebze yönünde 500 metre ilerlediniz mi varırsınız... En kısa zamanda uğramayı düşünüyorum. ) 😄        

Posted Images

• RUH tarafından başlık şu şekilde değiştirildi; Türkiye geneli ve İstanbul özeli nerede ve ne zaman bit pazarı kuruluyor ? [ Türkiye Geneli İl İl Bit Pazarları ]
  • 4 months later...

Konuya "Giriş" yap veya görüşmeye katıl...

Mesajınızı şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir Hesabınız var ise, lütfen giriş yapınız mesajınızı hesabınız adına gönderebilmek için...
Dikkat: Gönderinizin görünür olması için moderatör onayı gerekecektir.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak yerleştirildi.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Misafirlerimize Özel Sohbet Odası

Misafirlerimize Özel Sohbet Odası

You don't have permission to chat.
    • Yeni Oluştur...