Jump to content
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Technopat Forum Hakkında Düşünceleriniz

Konuyu değerlendir

RUH

Technopat Sosyal En Değerli Bulduğunuz, En Çok Sevdiğiniz Yönetici ve Üyeleri Seçiyoruz!   

4 oy

1. 1. En Değerli Bulduğunuz, En Çok Sevdiğiniz Yönetici...?

• Ali Güngör
    • Recep Baltaş
    • claus
      0
    • enes.wtp
      0
    • Mikail Fidan
      0
    • Diğer...
  2. 2. En Çok Sevdiğiniz Üyeler... ?

• Jira
      0
    • Caner Uncu
      0
    • FCLivorno
    • Diğer, anketimize eklemek için lütfen kullanıcı adınızı mesajınızda belirtiniz...

Önerilen İletiler

• İleti 6
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konudaki En Çok İleti Gönderenler

Bu Konudaki En Çok İleti Gönderenler

Popüler Gönderiler

Ufak bir yazım hatasında ban atıyorlar. Fakat kullanıcıları aktif . Ve konulara cevap yazıyorlar. Malûm C4 PSU üreten firmaları önermiyorlar . Ban olayı olmasa çok iyi olur. Sevmediğim bir üye yok. En değerli bulduğum bir üyede yok.

Malum yöneticisinin kendisini ve forumu sevmiyorum

Technopat Forum Hakkında Düşünceleriniz... En değerli bulduğunuz, en sevdiğiniz veya sevmediğiniz üyesi kimdir ? Neden..?     https://www.technopat.net/sosyal/  

Posted Images

• 1 month later...

Abartıyorlar. Aslında abartmaları doğru ama yanlış şekilde abartıyorlar. En küçük yazım hatasında ceza aldığınız doğru ama ban yemiyorsunuz, 1 saatlik susturma cezası alıyorsunuz. İfadeleri yanlış kullanırsanız (Herkese kızgın atmak vb.) ifade yasağı veriyorlar bir süreliğine. Abartmamız gereken kısım ise kuralların geniş olması. Yazım yanlışı olan bir mesajı alıntıladığınızda bile 1 saatliğine susturuluyorsunuz. Ama bu forumu daha rahat kılıyor. Ben eskiden SDN'ciydim, orası rahattı. Sonra ban yiyince Technopat'a geçtim. Biraz sürdü alışmam ama alışınca o kadar rahattı ki... Daha sonradan multi açmak için SDN'ye baktığımda yazım yanlışından hiç bir şey okuyamadım. Söyle Rahatla diye bir konu var, tamamen post kasmak için açılmış bir konu. Technopatta böyle bir şey yok. 10 sayfayı geçen sohbet konusu hatırlamıyorum. Bu da maksimum 150 mesaj falan ediyor. Bu SDN'de 150 bin. İnsanlar mantıklı mesajlar yazıyorlar. Mesela geçen Technopat'taki bir program vardı, Rufus benzeri ama eski. Onun altına KimBuGamzeli mesaj atmış, siz insanları banlamaya devam edin program bozuk falan filan bayağı bir boş yapmış. Recep abi de bu -affedersiniz- aptalla uğraşmak zorunda kalmış. Tarihi hatırlamıyorum. Kitleleri çöp. Ama Technopat Sosyal'de insanlar daha seviyeli konuşuyorlar. Troll konu falan nadiren açılıyor. Seviyeli, düzgün bir ortam.

İletiye bağlantı
  • 1 month later...

Konuya "Giriş" yap veya görüşmeye katıl...

Mesajınızı şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir Hesabınız var ise, lütfen giriş yapınız mesajınızı hesabınız adına gönderebilmek için...
Dikkat: Gönderinizin görünür olması için moderatör onayı gerekecektir.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak yerleştirildi.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Misafirlerimize Özel Sohbet Odası

Misafirlerimize Özel Sohbet Odası

You don't have permission to chat.
    • Yeni Oluştur...